Kategorie

SVĚT NAŠÍ ŠKOLY

Úvodní slovo pana ředitele
Úvodní slovo pana ředitele

Milí žáci a učitelé, Též jako loňský rok jsem byl přesvědčen členy školního časopisu o vítací slova podpory a představení nového školního roku. Loňský rok pro nás byl všechny unikátní, ať již z pohledu studenta či pedagoga. Letošní…

číst více
ÚVODNÍK pana ředitele
ÚVODNÍK pana ředitele

Milí žáci a učitelé,

s posledním srpnovým dnem jsme se nadobro rozloučili s minulým školním rokem a první den měsíce září zahájil nový školní rok. Čekají nás v něm mnohé události, o nichž předem víme, ale také ty, které jsou zatím ve hvězdách…

číst více
Mít svou formuli
Mít svou formuli

Před nedávnem v prostorách odloučeného pracoviště v Libuši proběhl druhý kariérní den naší školy. Pokud jste tam byli, jistě jste nepřehlédli formuli a zástupce projektu studentské formule EFORCE FEE PRAGUE. Jedná se o projekt studentů ČVUT. Zajímali jsme se o smysl jejich projektu, a tak vznikl tento stručný rozhovor.

číst více
Anglie aneb hledej lešení
Anglie aneb hledej lešení

SOUTĚŽE | AKCE ŠKOLY Anglie aneb hledej lešení Anglie. Kde je snad všechno v rekonstrukci. Kam přijdeš, tam lešení. Big Ben? Rekonstrukce. Christ Church v Oxfordu? I když jsem viděl krásnou jídelnu Harryho stejně jsem tu rekonstrukci někde našel. Natural History...

číst více
Jedeme na expedici DofE
Jedeme na expedici DofE

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu Jedeme na expedici DofEProjekt DofE dobrodružství | pomoc druhým | vytrvalostJedeme na expedici DofE Autor: Ondřej Pacner Měli jste někdy chuť vyrazit s kamarády do přírody a přečkat tam noc jen tak pod širákem nebo ve stanu? Pár...

číst více