Kategorie

SVĚT KOLEM NÁS

Občas, když naše studentky a studenty vypustíme z kotce na čerstvý vzduch, tak se nám zaběhnou všude možně a nakonec z toho vznikají takové skvělé kousky jaké naleznete níže.

Česko Japonci milují!
Česko Japonci milují!

Zhruba před 14 dni se v Japonsku konaly dvě akce související s českou kulturou. Využil jsem příležitosti a připravil rozhovor s Jakubem Válkem, který odpovídal za České centrum Tokio. Jedním z partnerů Českého festivalu. Zmínil se také o věcech, na které Japonci, pokud jde o Česko, nedají dopustit…

číst více
Se spolkem Kolumbus ke zdraví
Se spolkem Kolumbus ke zdraví

Nezdá se vám, že toho občas máte až nad hlavu? Sotva dokončíte jeden zadaný úkol, už vám učitelé na bedra nakládají další a další a k tomu ještě povinnosti v zaměstnání, kam docházíte po škole. Jak nepřijít o rozum? Přečtěte si názory lidí, kteří už mají osobní zkušenost s tím, jak chránit své duševní zdraví.

číst více