SOUTĚŽE | AKCE ŠKOLY

Anglie aneb hledej lešení

Anglie. Kde je snad všechno v rekonstrukci. Kam přijdeš, tam lešení. Big Ben? Rekonstrukce. Christ Church v Oxfordu? I když jsem viděl krásnou jídelnu Harryho stejně jsem tu rekonstrukci někde našel. Natural History Museum zpět v Londýně? I tam jsem našel kousek lešení u dinosaurů. Nemyslím tím nic špatného. Právě naopak. Je to super hra na odpoledne.

Londýn?

Kam na jídlo? Sám jsem na to pořádně nepřišel, ale vím jedno. Vemte si na něj spoustu peněz. Metro? Hlavně mind the gap. V jedné lince je člověk jako sardinka a v druhé zase na koncertě kapsářů. Každá stanice je jiná. Jedna větší, druhá menší. Každá má svůj příběh.

 

Oxford?

Zmiňovaná jídelna v Christ Church je pro každého must go, ale co jiného v Oxfordu? Za mě nákupní centrum Westgate, Ashmolean Museum nebo Waterstones knihkupectví kde koupíš I fajn komiks.

Londýn v noci? Ano!

Poslední den našeho výletu, konkrétněji poslední hodinku před odjezdem jsme měli možnost se podívat na noční Londýn. Nádhera! Mrakodrap Shard po kterém jel vzůru jedenáctý doktor či známý Tower Bridge.