Satira

Otevřeno. Těšíte se?

Doufám, že jste si všichni užili distančky“ do sytosti.

Příští týden se totiž vracíme zpět do našeho milovaného ústavu.

Možná jste slyšeli o kauze okolo gymnázia Na Zatlance. Jednomu ze studentů se během odpolední nudy podařilo udělat zajímavý majstrštyk. Myslím, že už mu z té nudy trošku přeskočilo a podařilo se mu podříznout pod celou školou větev. Dovolal se u soudu návratu své osádky školy zpět do lavic. 

Jednou z osob, která o tomto případu slyšela byl i náš ředitel. Podle informací od jedné nejmenované vyučující mu totiž už leze distanční výuka krkem více než nám všem dohromady. Rozhodl se proto jednat. Nebudu Vás zatěžovat detaily, ale dopadlo to dobře. Podle informací, které bychom měli v blízké době dostat všichni, se vracíme již příští týden.

 

Naneštěstí, poté co jsem se probral, tak sen jsem si sice pamatoval relativně dobře, ale tím to skončilo. Když jsem se připojil na hodinu, tak se ukázalo, že doma budeme ještě nějakou chvíli. Škoda, ale kdo ví, s tím systémem loterie nařízení, jaký zde máme, bych se nedivil, kdybychom se vraceli ze dne na den.