Náš webový Magazín Weilovka hledá v současnosti nové redaktory. Není nás v redakci mnoho, a proto bychom rádi, kdybyste se rozhodli do školního magazínu přispívat. Máme totiž v úmyslu přihlásit se s obsahem magazínu do celorepublikové soutěže školních časopisů a soutěž chceme vyhrát. Nejsme však jediní, kdo se pro novinářské poslání snaží ulovit mladé talenty. Webový portál jsns.cz ve spolupráci s organizací Člověk v tísni rovněž hledají zájemce o vzdělávací a soutěžní projekt s názvem HLEDÁ SE NOVINÁŘ. Je to veliká výzva, a to nejen pro redaktory našeho školního webového magazínu, ale pro kohokoliv, kdo má zájem o média a svět kolem nás. Pochopitelně bychom byli rádi, kdyby se do projektu zapojili členové naší školní redakce, stejnou radost ovšem budeme mít, když se přihlásí kdokoliv z naší školy. Věříme totiž, že vás novinářské řemeslo díky projektu může začít bavit, a máme naději, že se pak přidáte také do týmu naší školní redakce. Více se o projektu můžete dozvědět na https://hleda.se/#homePage